DJ Maier

DJ Maier (Karl Mair) on DJ tööga tegelenud alates 2008. aastatst. Selle aja jooksul on ta üles astunud väga paljudes erinevates ööklubides ning muudes peokohtades ning eraüritustel. 2011. aasta Luunja DJ võistlusel saavutas ta kõrge 2. koha. Eesti top 100 DJ 2018 aastatabelis hääletatti DJ Maier kõrgele 15. kohale.

Tänaseks on ta Hiiumaa kohaliku ööklubi Carriba resident DJ ning nii seal kui ka mujal lava jaganud selliste artistidega nagu:
2 quick start, SHANON, Liis Lemmsalu, 5 Miinust, Bad Art, Metsakutsu, Genka, Kapriz, Grete Klein ja paljude teistega.

Muusikavalikust võib tema plaadikohvrist leida: House, Hip-Hop, mainstream, 90s, Eesti, Eesti 90ndad, Latino (ka Salsa ja Bachata).
Olles muusikat mänginud juba üle kümne aasta, oskab ta valida spetsiaalselt antud üritusele sobiva muusika, olgu selleks siis käredam klubimuusika või
pulmapeole sobilik rahulikum muusika, mille järgi inimestel hea tantsida on.

Lisaks tegeleb ta ka kõigile DJ töö huvilistele koolituste tegemise ja workshoppide korraldamisega. Nii mõnigi tema käe all harjutanud asjaarmastaja on jõudnud ka ise pidudele muusikat mängima.

Kõige südamelähedasem on talle House muusika erinevad varjatsioonid nagu nt. Latin house ja Tech house. DJ Maier mixtape saad kuulata siit:

https://www.mixcloud.com/djmaier/